• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółka z kontem w banku

Prowadzenie działalności gospodarczej staje się coraz bardziej popularne. Ludzie coraz mniej boją się podjąć ryzyko związane z założeniem własnej firmy. Prowadzenie przedsiębiorstwa daje im bowiem możliwość większych zarobków, elastycznego czasu pracy, a także samodzielności w podejmowaniu decyzji.
Rejestracja spółek w Polsce wiąże się jednak z licznymi formalnościami, których dopełnienie zajmuje przeciętnie 3, 4 tygodnie. Mając na uwadze, że potencjalnym przedsiębiorcom zależy na szybkim rozpoczęciu działalności czas ten okazuje się niezmierną niedogodnością. Aby pominąć wszelkie trudności rejestracyjne warto zdecydować się na zakup gotowej spółki, czyli takiej która została już wpisana do należytych urzędów. Kupno spółki ogranicza formalności do złożenia podpisu na umowie spółki u notariusza, co pozwala już w zaledwie jedną dobę nabyć gotowy podmiot gospodarczy.

Kupując spółkę warto zadbać, aby nabywana przez nas jednostka posiadała indywidualny rachunek bankowy, co rozdzielił nasze prywatne środki od majątku firmy.

Spółka z kontem w banku na sprzedaż dostępna jest w ofercie naszej firmy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu poznania wszelkich szczegółów!ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.