• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółka w Warszawie

Sukces prowadzonego biznesu zależy od wielu czynników, jeden z najważniejszych bez wątpienia stanowi jego lokalizacja. Spółki prowadzące swoją działalność w dużych miastach mają o wiele większe szanse na odnalezienie grupy docelowej swoich produktów lub usług. Lokując swoją firmę w takim miejscu należy jednak mieć na uwadze ogromną konkurencję, która niestety może skutecznie usunąć nas z rynku.

Najbardziej pożądanym miejscem do poprowadzenia firmy jest Warszawa. Rejestracja spółki w stolicy Polski znacznie podnosi jej wartość i jednocześnie pozwala jej zdobyć kadrę wykwalifikowanych pracowników oraz partnerów biznesowych.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży gotowych podmiotów gospodarczych. Obserwując tendencje naszych klientów możemy stwierdzić, że największą popularnością cieszy się spółka w Warszawie. Oferowane przez nas jednostki są w pełni gotowe do prowadzenia firmy, a więc zarejestrowane w niezbędnych urzędach, dysponujące kapitałem zakładowym, umową spółki oraz kompletem dokumentów.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00