• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpecjalista ds księgowości w Krakowie

Z roku na rok wzrasta liczba nowo otwartych działalności gospodarczych. Na rejestrację własnej firmy oraz wejście na rynek ze swoją ofertą często decydują się osoby niemające doświadczenia i wiedzy na temat obowiązujących przepisów prawnych czy też obowiązków jakie musi wykonywać przedsiębiorca.

Istnieją jednak podmioty gospodarcze, takie jak chociażby biura rachunkowe, które służą swoją pomocą przejmując zobowiązania właścicieli spółek lub udzielając im odpowiednich wskazówek. Specjalista ds księgowości w Krakowie to nieocenione wsparcie dla młodych przedsiębiorców. Podsiada on nie tylko wiedzę ale również i doświadczenie, które pozwala szybko uporać się ze zobowiązaniami, niezrozumiałymi regulacjami prawnymi czy skomplikowanymi czynnościami księgowymi. Przedsiębiorca dzięki jego pomocy zyskuje czas, który przeznaczyć może na skupienie się na właściwej działalności prowadzonej spółki oraz gwarancję wyeliminowania jakichkolwiek nieprawidłowości w ewidencji jego firmy.

Jako specjalista ds księgowości w Krakowie służę swoją pomocą.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.