• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSp z o.o. na sprzedaż w Warszawie

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to doskonały wariant do poprowadzenia pod sobą firmy. Podmiot taki może być bowiem utworzony przez niemal każdego, wyjątek stanowi inna jednoosobowa spółka z o.o. Jednostka ta wymaga również niewielkiego kapitału zakładowego. Co więcej w razie gdy popada w problemy finansowe majątek wspólników pozostają całkowicie bezpieczny, gdyż wszelkie zadłużenia regulowane są wyłącznie z kapitału spółki.
Niestety rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wiąże się z długim i skomplikowanym procesem rejestracyjnym. Aby go uniknąć przedsiębiorcy zazwyczaj decydują się na zakup gotowej jednostki, a więc podmiotu przygotowanego do rozpoczęcia natychmiastowej aktywności na rynku.

Aby zagwarantować sobie dodatkowo szanse na szybkie zdobycie grona klientów oraz współpracowników, warto zdecydować się na zakup spółki zarejestrowanej w Warszawie, a więc jednostki, której siedziba ulokowana jest w centrum stolicy Polski.

Sp. z o.o. na sprzedaż w Warszawie znajdują się również w ofercie naszej firmy. Zapewniamy podmioty, które nigdy wcześniej nie prowadziły pod sobą firmy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu szybki, efektywny i bezpieczny start.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.