• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówSamodzielne prowadzenie księgowości

Samodzielne prowadzenie księgowości w firmie niejednokrotnie przysparza przedsiębiorcom wielu problemów. Czynności księgowe, jakie należy wykonać są trudne, a regulujące je ciągle zmieniające się przepisy - zawiłe.

Jak widać, samodzielne prowadzenie księgowości nie należy do zadań łatwych, a więc powinno zostać powierzone zewnętrznej firmie, takiej jak biuro rachunkowe. Jednostki te usługowo zajmują się prowadzeniem księgowości innych firm. Poleca się korzystnie z ich usług, gdyż jako profesjonaliści znają się na swojej pracy, posiadają ogromne doświadczenie i na bieżąco śledzą zmieniające się przepisy. W ich rozbudowanej ofercie znaleźć można wiele ciekawych usług dodatkowych, a sama usługa prowadzenia księgowości posiada atrakcyjną cenę.

Samodzielne prowadzenie księgowości to już przeszłość ! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług profesjonalistów. Dokonujemy indywidualnej wyceny księgowej, dlatego przedsiębiorcy mają pewność, że płacą tylko za usługi z których korzystają. Takie rozwiązanie pozwala firmom na znaczną redukcję kosztów księgowych.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki