• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówS24 umowa spółki

Zakładanie spółki z o.o. przez Internet możliwe jest już od prawie 2 lat, początkowo pomysł budził wiele kontrowersji, a przedsiębiorcy byli do niego sceptycznie nastawieni. Sytuacja ta jednak ulega zmianie, okazuje się, że jest to w pełni bezpieczny sposób, znaczenie ułatwiający całą procedurę, toteż coraz więcej osób decyduje się z niego skorzystać.

Wcześniej uciążliwa i długa rejestracja powoli ustępuje miejsca metodzie o wiele od siebie prostszej i praktyczniejszej. Proces zakładania firmy online sprowadza się do wypełnienia formularzy w serwisie Ministerstwa Sprawiedliwości i opłacenia kapitału zakładowego. W systemie s24 umowa spółki tworzona jest za pomocą wykorzystania wzorca, wystarczy wprowadzić kilka danych aby otrzymać gotowy dokument, bez konieczności korzystania z usług notariusza, co wiąże się z ograniczaniem kosztów. Zawarta w systemie s24 umowa spółki wymaga jeszcze tylko elektronicznego podpisu i przysłana zostanie do sądu rejestrowego. Jeżeli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie spółka zostanie zarejestrowana w KRS.

Zakładanie firmy może trwać 24 godziny, ale tylko jeżeli zdecydujemy się na dokonanie tego drogą elektroniczną. Wystarczy tylko chwila i dostęp do Internetu aby zyskać możliwość prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.