• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówS24 spółka

Każdy przedsiębiorca, który w sposób poważny rozważa decyzję o podjęciu własnej działalności gospodarczej powinien wiedzieć, że istnieją dwa sposoby pozwalające założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Pierwszym z nich jest rejestracja tradycyjna, która polega na wypełnieniu odpowiednich wniosków oraz dostarczeniu ich między innymi do Urzędu Skarbowego czy Krajowego Rejestru Sądowego. Drugą opcją jest zakładanie spółki online. Dzięki rejestracji za pomocą systemu s24 spółka może stać się gotowa do rozpoczęcia działań już po upływie doby. Jest to szybki i jednocześnie bardzo prosty sposób, sprowadza się tylko i wyłącznie do uzupełnieniu krótkiego formularza i wpłacenia kapitału zakładowego w wysokości 5 tysięcy złotych. Wszystko zajmie nam około godziny, bez wychodzenia z domu, bez konieczności korzystania z pomocy doradcy księgowego.

Po zakończeniu rejestracji w systemie s24 spółka jest gotowa do użytku, niczym nie różni się ona od tej, którą zakłada się w sposób tradycyjny. Jest to rozwiązanie znacznie ułatwiające całą procedurę, dzięki niemu unikniemy kolejek oraz oczekiwania na rozpatrzenie naszych wniosków.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.