• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówS24 spółka

Każdy przedsiębiorca, który w sposób poważny rozważa decyzję o podjęciu własnej działalności gospodarczej powinien wiedzieć, że istnieją dwa sposoby pozwalające założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Pierwszym z nich jest rejestracja tradycyjna, która polega na wypełnieniu odpowiednich wniosków oraz dostarczeniu ich między innymi do Urzędu Skarbowego czy Krajowego Rejestru Sądowego. Drugą opcją jest zakładanie spółki online. Dzięki rejestracji za pomocą systemu s24 spółka może stać się gotowa do rozpoczęcia działań już po upływie doby. Jest to szybki i jednocześnie bardzo prosty sposób, sprowadza się tylko i wyłącznie do uzupełnieniu krótkiego formularza i wpłacenia kapitału zakładowego w wysokości 5 tysięcy złotych. Wszystko zajmie nam około godziny, bez wychodzenia z domu, bez konieczności korzystania z pomocy doradcy księgowego.

Po zakończeniu rejestracji w systemie s24 spółka jest gotowa do użytku, niczym nie różni się ona od tej, którą zakłada się w sposób tradycyjny. Jest to rozwiązanie znacznie ułatwiające całą procedurę, dzięki niemu unikniemy kolejek oraz oczekiwania na rozpatrzenie naszych wniosków.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.