• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRozliczenie podatku

Rozliczenie podatku PIT dotyczy każdego podatnika, który w danym roku wykazał jakikolwiek przychód. Rozliczenia dokonywane są na początku roku za rok ubiegły. Ważne jest obliczenie kwoty przychodu z wszystkich dostępnych źródeł, ponieważ to ona jest podstawą do rozliczenia podatku PIT. Roczne zeznania podatkowe PIT to między innymi:

- PIT – 36,
- PIT – 36 L,
- PIT – 11,
- PIT – 28,
- PIT – 37.

Ważne, aby prawidłowo sporządzone dokumenty trafiły do urzędu zgodnie z terminem. Niewywiązanie się z terminu niesie ze sobą konsekwencje, których podatnik wolałby uniknąć. Formularze udostępniane w urzędzie niestety nie są dla wszystkich podatników tak samo czytelne, jest to przyczyną popełnianych błędów formalnych w opracowywaniu zeznania.

Oferujemy sporządzanie zeznań podatkowych przez naszych specjalistów. Co roku zgłaszają się do nas klienci, którym rozliczenie podatku sprawa trudności. Zachęcamy do skorzystania z fachowej pomocy, która zagwarantuje prawidłowe sporządzenie rocznego zeznania podatkowego w wymaganym czasie.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.