• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRozliczenie podatku

Rozliczenie podatku PIT dotyczy każdego podatnika, który w danym roku wykazał jakikolwiek przychód. Rozliczenia dokonywane są na początku roku za rok ubiegły. Ważne jest obliczenie kwoty przychodu z wszystkich dostępnych źródeł, ponieważ to ona jest podstawą do rozliczenia podatku PIT. Roczne zeznania podatkowe PIT to między innymi:

- PIT – 36,
- PIT – 36 L,
- PIT – 11,
- PIT – 28,
- PIT – 37.

Ważne, aby prawidłowo sporządzone dokumenty trafiły do urzędu zgodnie z terminem. Niewywiązanie się z terminu niesie ze sobą konsekwencje, których podatnik wolałby uniknąć. Formularze udostępniane w urzędzie niestety nie są dla wszystkich podatników tak samo czytelne, jest to przyczyną popełnianych błędów formalnych w opracowywaniu zeznania.

Oferujemy sporządzanie zeznań podatkowych przez naszych specjalistów. Co roku zgłaszają się do nas klienci, którym rozliczenie podatku sprawa trudności. Zachęcamy do skorzystania z fachowej pomocy, która zagwarantuje prawidłowe sporządzenie rocznego zeznania podatkowego w wymaganym czasie.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.