• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRozliczenie PIT 2016

Podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych PIT zobowiązani są po zakończeniu roku podatkowego rozliczyć się z osiąganych dochodów. W tym celu wypełniają roczne rozliczenia podatkowe, które później składają do odpowiedniego urzędu skarbowego samodzielnie lub za pośrednictwem, np. zakładem pracy.

Rozliczenie PIT 2016 dokonywane powinno być za pomocą nowych wzorów formularzy, wprowadzonych z początkiem roku. Zmodyfikowane formularze PIT zyskały nowe pola zgodnie z wprowadzonymi zmianami w Ordynacji podatkowej i innych ustawach.

Nie możemy zapomnieć, że wraz z zeznaniem podatkowych PIT zobowiązani jesteśmy do uiszczenia niedopłaty lub nadpłaty podatku dochodowego od osób fizycznych. Rozliczenie PIT 2016 złożone w błędny sposób będzie mogło zostać skorygowane bez pisemnego uzasadnienia korekty. To kolejny przepis wprowadzony w 2016 roku. Jednak, aby oszczędzić sobie czasu i martwienia się o sporządzoną deklarację, lepiej skorzystajmy z pomocy doświadczonych osób, np. księgowych pracujących w burze rachunkowym. Dzięki temu prawidłowa, gotowa deklaracja zostanie przesłana w naszym imieniu do urzędu skarbowego.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.