• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRozliczanie CIT 2016

Jak możemy ułatwić sobie rozliczanie CIT 2016? Jak wiadomo, początek nowego roku niesie ze sobą wiele nowych obowiązków i zadań, których nie da się uniknąć. Na głowie przedsiębiorcy jest tak wiele, że nie ciężko o pomyłki czy pominięcia. W takim wypadku warto skorzystać z pomocy specjalistów. Chętnie odciążymy Cię z obowiązku jakim jest rozliczanie CIT 2016. Nasi eksperci zajmują się tym od długiego czasu. Ich doświadczenie i profesjonalizm pozwala nam cieszyć się z nieustającej satysfakcji naszych Klientów.

Czas na złożenie deklaracji podatkowej CIT mamy do końca trzeciego miesiąca po zakończeniu się roku podatkowego. Z racji, iż zwykle rok ten nakłada się na rok kalendarzowy, to możemy powiedzieć, że rozliczyć CIT z Urzędem Skarbowym możemy do ostatniego dnia marca 2016 roku. Zostało jeszcze trochę czasu, lecz nie zwlekaj! Warto szybciej mieć ten problem z głowy. Pamiętaj, że deklaracja CIT złożona być musi w formie elektronicznej.

Skontaktuj się z nami, by otrzymać fachową pomoc!ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.