• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestrowanie spółki z o.o. zdalnie

Wiele osób, które chcą spróbować swoich sił w prowadzeniu własnej firmy zastanawia się czy rejestrowanie spółki z o.o. zdalnie jest bezpiecznym sposobem. Ostatnio coraz głośniej mówi się o tej metodzie założenia firmy. Dlaczego?

Zdalna rejestracja możliwa jest od 2012 roku. Dotyczy tylko niektórych form spółek, więc nie wszyscy mogą skorzystać z rejestracji online. Ten sposób założenia firmy wiąże się ze znaczną oszczędnością zarówno czasu, jak i pieniędzy. Większość dokumentów generowana jest automatycznie oraz od razu wysyłana po akceptacji do właściwych urzędów oraz instytucji. Przyszły przedsiębiorca nie musi więc obawiać się długotrwałych kolejek, które wydłużają czas założenia firmy.

Coraz więcej osób decyduje się na rejestrację spółki za pośrednictwem Internetu. My oferujemy swoją pomoc w przeprowadzeniu procesu rejestracji. Dopełnimy wszystkich formalności oraz zadbamy o to, aby mogli Państwo bezpiecznie rozpocząć prowadzić własne przedsiębiorstwo. Zapraszamy od współpracy ze specjalistami naszej Kancelarii.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.