• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestrowanie prostej spółki akcyjnej

Już niebawem przedsiębiorcy będą mogli korzystać z unowocześnionego rodzaju spółki, którym będzie Prosta Spółka Akcyjna.

Będzie to forma prowadzenia działalności jakiej jeszcze w Polsce nie było. Nowoczesne i innowacyjne rozwiązania pozwolą na rozpoczęcie działalności wszystkim odważnym młodym osobom, które chcą wnieść na rynek nowości i świeże produkty/usługi.

Szczególnie łatwe jest rejestrowanie prostej spółki akcyjnej. W odróżnieniu od spółki akcyjnej, której rejestracja jest skomplikowana i czasochłonna P.S.A. można założyć szybko i bez komplikacji przez internet, analogicznie do rejestracji spółki z o.o.

Rejestrowanie prostej spółki akcyjnej przez internet dostępne jest dla posiadaczy e-podpisu kwalifikowanego, który wykorzystać później można w innych przypadkach, np. załatwień online .

Taki e-podpis przyda się nie tylko do rejestracji spółki, ale także do dalszego nią zarządzania. Wszystko za sprawą wprowadzenia do prostej spółki akcyjnej elektronicznej formy zarządzania, która dotyczy praktycznie wszystkich czynności związanych z funkcjonowaniem spółki.

Jeśli rejestrowanie prostej spółki akcyjnej wydaje się dla Państwa trudne-zapraszamy po fachowe porady do naszych specjalistów.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.