• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja w KRS spółki z o.o.

Wiele osób nie wie na czym polega oraz ile trwa rejestracja w KRS spółki z oo. Zaczynając od początku KRS czyli Krajowy Rejestr Sądowy jest to rodzaj rejestru publicznego prowadzonego przez Ministerstwo Sprawiedliwości i wybrane sądy rejonowe. Krajowy Rejestr Sądowy pozwala uzyskać informacje o każdym przedsiębiorcy, który ma obowiązek wpisu do KRS w formie odpisu, wyciągu lub odpowiedniego zaświadczenia w kilkudziesięciu ekspozyturach Centralnej Informacji Krajowego Rejestru Sądowego na terenie całego kraju.
Rejestracja w KRS spółki z oo trwa około dwa tygodnie. To jest maksymalny czas oczekiwań na wpis. Aby wpisać spółkę do KRS trzeba złożyć tam odpowiednie dokumenty tj. formularz KRS-W3, potwierdzone notarialnie wzory podpisów członków zarządu,, wniosek o wpis w rejestrze REGON (druk RG-1), zgłoszenie identyfikacyjne do Urzędu Skarbowego (druk NIP-2) wraz ze wskazaniem właściwego naczelnika US, umowy na użytkowanie lokalu np. umowy użyczenia lokalu, zgłoszenie płatnika podatku VAT, dowód opłaty za wpis do rejestru przedsiębiorców, dowód opłaty za ogłoszenie w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00