• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówRejestracja spólki zoo w KRS

Rejestracja spólki zoo w KRS wraz z uzyskaniem wpisu w rejestrze przedsiębiorców jest wymogiem do tego, aby założyć własną działalność. Pamiętaj, że dołączone do wniosku o wpis do Krajowego Rejestru Sądowego dokumenty muszą być złożone w oryginałach lub poświadczonych urzędowo odpisach czy wyciągach.

Rejestracja spólki zoo w KRS może się odbyć w sposób tradycyjny, składając wniosek do sądu albo wysyłając go pocztą lub drogą elektroniczną za pośrednictwem S24. Złożenie dokumentu przez Internet jest mniej wymagającą opcją, aczkolwiek możliwa jest tylko za pośrednictwem systemu teleinformatycznego przez zarejestrowanego użytkownika. Wniosek wraz z załącznikami musi być opatrzony kwalifikowanym e-podpisem, albo podpisem potwierdzonym profilem ePUAP.

Poza formularzami, aby rejestracja spólki zoo w KRS mogła zakończyć się sukcesem, niezbędne są dokumenty będące podstawą wniosku. Tutaj w szczególności należy wymienić umowę, oświadczenia osób reprezentujących spółkę, wykaz wspólników, potwierdzenie zarządu o wniesieniu kapitału oraz podstawowe dane dotyczące jednostki gospodarczej.

Wpis do KRS następuje na podstawie postanowienia sądu. Niezwłocznie po jego wydaniu dane w nim zawarte są wprowadzane do systemu teleinformatycznego rejestru przedsiębiorców.

Oferty w formie PDF:
▸▸▸Rejestracja spółki z o.o.
▸▸▸Rejestracja prostej spółki akcyjnejDane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


TRWA PROMOCJA NA NOWY ROK NA REJESTRACJĘ SPÓŁKI Z O.O.

🟥 NIŻSZA CENA: 950 PLN 🟥


➯Formularz wyceny rejestracji spółki