• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja spółki z oo w Warszawie

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością trwać może nawet kilka tygodni. Wiąże się ona bowiem z ogromną ilością formalności, które dopełnić należy w kilku urzędach, a więc instytucje te należy odwiedzić. Rejestracja spółki z oo w Warszawie jest równie problematyczna, co w innych polskich miastach.

Czy niedogodności te jednak można pominąć?
Całkiem nie, jednak można ograniczyć je do minimum jakim jest złożenie podpisu na umowie spółki w obecności notariusza, gdyż dokument ten musi być sporządzony w formie aktu notarialnego. Aby zminimalizować swoje obowiązki należy zdecydować się na zakup gotowej spółki z o.o., czyli podmiotu, który przeszedł już całą rejestrację. Potwierdzeniem tego są numery NIP, KRS i REGON. Nabywając taką jednostkę w przeciągu jednej doby stają się Państwo właścicielami spółki z prestiżową siedzibą. Co ważne w przypadku słabej znajomości języka polskiego podczas składania podpisu na umowie obecny musi być również tłumacz przysięgły.

Gotowe spółki z o.o. na sprzedaż oferuje nasza firma. Zachęcamy do kontaktu w celu zaznajomienia się z ofertą firmy.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.