• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja spółki w 2017

Wiele osób zastanawia się nad otworzeniem biznesu. Własna firma pozwala realizować określone cele oraz związana jest z wieloma korzyściami. Dlaczego warto prowadzić własne przedsiębiorstwo?

Własna firma pozwala zerwać z monotonią dnia codziennego. Ogrom obowiązków przedsiębiorców sprawia, że każdego dnia trzeba zajmować się czymś innym i realizować nowe wyzwania stawiane na drodze do sukcesu. Drugą korzyścią jest szansa zwiększenia dochodów. Warunkiem jest jednak decydowanie się na profesjonalne rozwiązania zarówno w założeniu, jak i prowadzeniu firmy. Przedsiębiorcy prowadzący swój biznes mają możliwość samorealizacji, która jest bardzo istotna dla każdego z nas.

Jeżeli chcą Państwo założyć swoje przedsiębiorstwo, zachęcamy do nawiązania współpracy z naszą Kancelarią. Szykuje się wprowadzenie nowych przepisów, które mogą sprawić, że rejestracja spółki w 2017 roku może być znacznie trudniejsza. Głównie mowa tutaj o nadawaniu numerów VAT dla spółek. Zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.