• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja spółki handlowej

Masz zamiar otworzyć sporą działalność, jednak ważne dla Ciebie jest to, abyś nie musiał odpowiadać w sposób nieograniczony? Najlepsza będzie tutaj rejestracja spółki handlowej, czyli spółki z o.o..

Czym charakteryzuje się spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Jest to forma prawna, którą tworzy jedna lub więcej osób. Wspólnicy odpowiadają za zobowiązania spółki tylko w ograniczonym zakresie. Rejestracja spółki handlowej – spółki z o.o., wiąże się z wieloma formalnościami, które muszą zostać dopełnione w całości, aby firma mogła funkcjonować prawidłowo. Ważne jest, aby podczas procedury rejestracji nie zostały popełnione błędy, gdyż może później to „odbijać się” na prowadzonej działalności gospodarczej.

Jak uniknąć błędów? Korzystając z naszej usługi jaką jest rejestracja spółki handlowej. Otrzymujesz profesjonalną pomoc w założeniu firmy. Nie musisz obawiać się marnowaniem czasu na bieganie po urzędach, gdyż wszystko załatwimy za Ciebie. Poznaj naszą ofertę. Podejmij współpracę i postaw na profesjonalizm od samego początku! Zapraszam do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00