• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja spółek z o.o. w 2014

Chcesz zacząć prowadzenie własnej firmy już w tym roku? Jeśli tak, to rejestracja spółek z o.o. w 2014 jest właśnie dla Ciebie! Dlaczego spółka z oo, a nie jakaś inna? Jeżeli chcesz zacząć prowadzić firmę i na starcie zyskać przewagę, to najlepszym sposobem na to będzie wybranie najpopularniejszej i najchętniej wybieranej formy spółki przez przedsiębiorców.

Rejestracja spółek z o.o. w 2014 to proces zakładania firmy, który jest bardzo czasochłonny. Zawiera w sobie ogromne ilości formalności, biegania po urzędach. Warto więc skorzystać z usług wyspecjalizowanych firm, które skrócą Twoją drogę do własnej działalności. Eksperci z pewnością wybiorą dla Ciebie najodpowiedniejszą ścieżkę, dzięki której będziesz mógł prowadzić firmę już w 2014 roku. Zacznij już prowadzić firmę. Wstąp na ścieżkę sukcesu z naszymi specjalistami. Załóż własną działalność dołącz do grona zadowolonych przedsiębiorców.

Interesuje Cię rejestracja spółek z o.o. w 2014? Skontaktuj się z naszymi doradcami i zacznij generować zyski jak najszybciej! Zapraszam do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.