• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja spółek opolskie

Rejestracja spółek opolskie to oferta skierowana dla tych osób, które chcą rozpocząć działalność, ale wolą ominąć formalności związane z całą procedurą. W tym celu zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy, która zapewnia kompleksową obsługę rejestracji przedsiębiorstw zarówno do Krajowego Rejestru Sądowego, jak i do VAT.

Sporządzenie wszystkich niezbędnych dokumentów może okazać się nie lada wyzwaniem, w szczególności jeżeli nie posiadają Państwo znajomości przepisów prawnych. Wszelkie deklaracje i formularze muszą cechować się bezbłędną treścią, w innym przypadku pisma urzędowe zostaną odesłane w celu dokonania korekt. Wystąpienie takiej sytuacji może okazać się nie tylko stresujące, ale również denerwujące.

Nasi eksperci posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu rejestracja przebiega sprawnie i poprawnie.

Oprócz obsługi świadczymy również sprzedaż gotowych spółek. Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z naszą firmą w celu poznania szczegółów oferty. Warto powierzyć trudne zadania specjalistom, bo to nie tylko oszczędność czasu i kosztów, ale także odciążenie z niepotrzebnego stresu.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.