• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówRejestracja spółek on-line

Rejestracja spółek on-line jest jednym z najszybszych sposobów na założenie własnej spółki i można jej dokonać w każdej chwili.

Proces rejestracyjny rozpoczyna się od zalogowania na platformie eKRS. W procesie rejestracji spółek on-line każda z osób podpisujących wniosek musi posiadać aktywne konto w systemie eMS. Aby rejestracja spółek on-line przebiegła prawidłowo należy wypełnić formularz informacjami: nazwa spółki, dane teleadresowe, nazwę strony internetowej czy e-mail, właściwy sąd rejestrowy, listę wspólników spółki. Następnie należy zdefiniować podmiot działalności spółki za pomocą kodów PKD. Przed wygenerowaniem dokumentów należy dokładnie sprawdzić podane w nich informacje. Dokumenty należy potwierdzić podpisem, można to zrobić w dwojaki sposób: za pomocą podpisu kwalifikowanego lub podpisu profilem zaufanym. Kolejny krok to uiszczenie opłat związanych z wpisem firmy do Krajowego Rejestru Sądowego i pierwszym ogłoszeniem w Monitorze Sądowym i Gospodarczym, za które może zostać naliczona przez operatora opłata manipulacyjna. Ostatnim krokiem w tym procesie jest przesłanie dokumentów do właściwego sądu rejestrowego.

Rejestracja spółek on-line kończy się wpisem do KRS, następnie w terminie do 14 dni od jego nastąpienia należy dokonać opłaty podatku od czynności prawnych.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki