• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaRejestracja spółek Kraków

Rejestracja spółek Kraków to szereg czynności, z jakimi koniecznie musisz się zmierzyć, jeżeli jesteś zainteresowany założeniem własnej działalności gospodarczej właśnie w tym mieście. Obserwując to, co dzieje się na polskim rynku, można zauważyć, że krakowskie firmy mogą pochwalić się ogromną renomą i wysokimi standardami funkcjonowania.

Stąd też rejestracja spółek Kraków, która w ostatnim czasie znalazła się w ofercie prawie każdej firmy, której celem jest pomoc ludziom przedsiębiorczym, którzy chcą podjąć się zadania założenia, a następnie prowadzenie własnej działalności gospodarczej.To zrozumiałe, że własna firma jest bardzo kuszącą opcją. Możliwość prowadzenia firmy według własnych pomysłów i upodobań, bycie szefem sobie samemu, a także regulowany czas pracy to tylko jedne z niewielu korzyści, jakie się z tym wiążą. Niestety przeważnie zdarza się, że osoba zakładająca własną firmę, jest tak zafascynowana korzyściami, że nie dostrzega wad, które są równie ważne i aby firma mogła spokojnie prosperować, musi się z nimi zmierzyć i opracować konkretny plan działania.

Nasza firma oferuje usługę rejestracji spółek z o.o. Doradzamy w wyborze odpowiedniego dla działalności kodu PKD, kapitału zakładowego, a także innych kwestii związanych z założeniem firmy. Jeżeli interesuje Cię rejestracja spółki w szybkim czasie - zapraszamy do kontaktu.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.