• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja spółek dolnośląskie

Proces rejestracji spółki nie należy do najprostszych i najszybszych - przedsiębiorcy podczas zakładania firmy zobowiązani są do wypełnienia szeregu formalności związanego z uzyskaniem wpisu m.in. do Krajowego Rejestru Sądowego lub Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

Poza tym, właściciel podmiotu gospodarczego musi uzyskać także niezbędne numery NIP i REGON, a w przypadku sprzedaży towarów i usług złożyć wniosek do rejestru VAT. Z reguły oczekiwanie na pomyślne rozpatrzenie wniosku ze strony urzędu trwa kilka dni, ponieważ organy mają 7 dni na rozpatrzenie pisma. W przypadku przeprowadzania procedury on-line czas jest krótszy, ale formalności wciąż pozostają takie same.

Rejestracja spółek dolnośląskie to usługa, którą świadczą firmy zewnętrzne i kierują ją szczególnie do osób, które cenią sobie wygodę i nie chcą tracić czasu na procedurę uzyskania niezbędnych numerów i wpisów.

Oprócz wpisu usługodawca może świadczyć także sprzedaż gotowych spółek posiadających niezbędne numery rejestracyjne i wpis do KRS, umowę w postaci aktu notarialnego oraz opłacony kapitał zakładowy.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.