• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaRejestracja spółek

Proces zakładania spółek jest bardzo skomplikowany i czasochłonny. Składa się on z kilku etapów, których dokładne przeprowadzenie jest niezbędne.

Rejestracja spółek może odbyć się na 2 sposoby – tradycyjnie lub elektroniczne. Zdecydowanie częściej wybierane przez przedsiębiorców jest założenie spółki za pośrednictwem Internetu.

Rejestracja spółek online pozwala na założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, jawnej oraz komandytowej. Proces założenia zajmuje ok. 1h, a wszystkie dokumenty sporządzane są elektroniczne. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy, gdyż umowa spółki sporządzana jest według wzorca umowy i nie wymaga notarialnego poświadczenia, a więc nie trzeba płacić taksy notarialnej.

Jeśli obawiają się Państwo, że rejestracja spółek może sprawić jakieś kłopoty, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Dzięki posiadanemu doświadczeniu przeprowadzą oni cały proces założenia firmy szybko i bezproblemowo. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą proponowanych usług.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.