• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja prostej spółki akcyjnej 2022

Rejestracja prostej spółki akcyjnej 2022 - dlaczego warto skorzystać pomocy specjalistów w zakresie rejestracji PSA?
Prosta spółka akcyjna wzbudza coraz większe zainteresowanie na polskim rynku. Uproszczone procedury działania oraz elastyczność w zakresie podejmowania decyzji sprawia, że z każdym dniem pojawia się więcej prostych spółek akcyjnych.

Nasza Kancelaria przygotowała ofertę „rejestracja prostej spółki akcyjnej 2022” dla osób, które chcą otworzyć firmę w postaci PSA. Posiadamy ogromne doświadczenie zarówno w zakresie rejestracji podmiotów jak również ich obsługi księgowej, podatkowej i prawnej.

Staramy się swoją ofertę dopasować indywidualnie do wymagań przedsiębiorców.

Prosta spółka akcyjna może zostać utworzona w systemie S24 lub u notariusza. Drugi sposób (rejestracja PSA w systemie PRS) pozwala na opracowanie umowy spółki w oparciu o indywidualne preferencje.

Rejestracja prostej spółki akcyjnej 2022 to kompleksowe wsparcie specjalistów, którzy od wielu lat współpracują z ogromną grupą małych oraz dużych przedsiębiorców. Zainteresowanych założeniem PSA w 2022 roku zapraszamy do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.