• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja komandytowych spółek z o.o.

Zarejestrowanie firmy od zawsze wiąże się z godzinami spędzonymi w urzędach oraz pokaźną sumą jakie ono pochłania. Przedsiębiorcy zazwyczaj mają problem z kolejnością kroków jakie należy podjąć w tym celu oraz z komplementacją dokumentów. Niektórzy z nich unikają zmian, czy nowych rozwiązań, ponieważ obawia się uciążliwych wizyt w rzędach i korekt w dokumentacji.

Wiele korzyści płynie z łączenia spółki z o.o. z komandytową, jednak skoro zakładanie zwykłej dzielności z ograniczoną odpowiedzialnością jest dla przedsiębiorców bardzo kłopotliwa, to rejestracja komandytowych spółek z o.o. wydaje się być barierą nie do pokonania. Na szczęście w ostatnim czasie powstaje coraz większa ilość firm, które zajmują się udzielaniem pomocy oraz doradztwem w tym zakresie. Zapewniają one szybkie przeprowadzenie całego procesu oraz brak ewentualnych problemów w przyszłości. Jest to bardzo wygodny i bezpieczny sposób.

Nasza firma również w swojej ofercie posiada takie usługi, a dla naszych pracowników nawet rejestracja komandytowych spółek z o.o. nie stanowi najmniejszego problemu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.