• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja komandytowych spółek z o.o.

Zarejestrowanie firmy od zawsze wiąże się z godzinami spędzonymi w urzędach oraz pokaźną sumą jakie ono pochłania. Przedsiębiorcy zazwyczaj mają problem z kolejnością kroków jakie należy podjąć w tym celu oraz z komplementacją dokumentów. Niektórzy z nich unikają zmian, czy nowych rozwiązań, ponieważ obawia się uciążliwych wizyt w rzędach i korekt w dokumentacji.

Wiele korzyści płynie z łączenia spółki z o.o. z komandytową, jednak skoro zakładanie zwykłej dzielności z ograniczoną odpowiedzialnością jest dla przedsiębiorców bardzo kłopotliwa, to rejestracja komandytowych spółek z o.o. wydaje się być barierą nie do pokonania. Na szczęście w ostatnim czasie powstaje coraz większa ilość firm, które zajmują się udzielaniem pomocy oraz doradztwem w tym zakresie. Zapewniają one szybkie przeprowadzenie całego procesu oraz brak ewentualnych problemów w przyszłości. Jest to bardzo wygodny i bezpieczny sposób.

Nasza firma również w swojej ofercie posiada takie usługi, a dla naszych pracowników nawet rejestracja komandytowych spółek z o.o. nie stanowi najmniejszego problemu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00