• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja fundacji

Zasadniczo fundację zakłada się aby pomagać innym. Jej cechą charakterystyczną jest niedochodowość oraz realizacja celów gospodarczo i społecznie użytecznych. Zazwyczaj w ramach fundacji prowadzi się działalność z zakresu ochrony zdrowia, ochrony środowiska, opieki społecznej, opieki nad zwierzętami, wychowywania młodzieży, wspierania kultury i sztuki itd.

Rejestracja fundacji jest procedurą długą i skomplikowaną. Założyciel zobowiązany jest do:
- ustanowienia celu,
- ustalenia kapitału założycielskiego,
- sporządzenia aktu założycielskiego,
- opracowania statutu,
- wpisania fundacji do KRS.

Potencjalny fundator musi sprostać licznej biurokracji, co może skutecznie zniechęcić go do założenia fundacji. Na szczęście niedogodności te można w łatwy sposób zniwelować decydując się na usługi rejestracyjne świadczone przez specjalistów.

Jeżeli chcą Państwo szybko i skutecznie założyć fundację, redukując obowiązki formalne do minimum serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy omówią ofertę naszej firmy w tym zakresie.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00