• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja firmy w Krakowie

Wielu przedsiębiorców zaczynając przygodę z własną firmą i podejmując kroki do założenia własnej działalności gospodarczej stara się znaleźć jak najlepszą lokalizację. Z doświadczenia powiem, że dobrym rozwiązaniem jest rejestracja firmy w Krakowie.

Dlaczego rejestracja firmy w Krakowie? Firma do dobrego funkcjonowania potrzebuje klientów, kontrahentów, inwestorów. Kraków jest właśnie takim miejscem, do którego zjeżdżają się odpowiedni ludzie, którzy szukają firmy, z którą chcą zawrzeć umowę. Kraków sam w sobie jest miejscem zachęcającym do odwiedzenia, więc przyjeżdża tam wielu turystów, którzy są Twoimi potencjalnymi klientami. Rejestracja firmy w Krakowie spełnia główne wymagania, które pomogą Ci na drodze do sukcesu. Od Ciebie tylko zależy, czy chcesz podjąć walkę.

Warto jednak ułatwić sobie już na starcie i skorzystać z pomocy odpowiednich firm przy rejestracji przedsiębiorstwa. My oferujemy taką właśnie pomoc. Rejestracja spółki z o.o., spółki komandytowej lub spółki z o.o. komandytowej to nasza specjalność. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszej ofercie.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.