• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRejestracja firmy w Krakowie

Wielu przedsiębiorców zaczynając przygodę z własną firmą i podejmując kroki do założenia własnej działalności gospodarczej stara się znaleźć jak najlepszą lokalizację. Z doświadczenia powiem, że dobrym rozwiązaniem jest rejestracja firmy w Krakowie.

Dlaczego rejestracja firmy w Krakowie? Firma do dobrego funkcjonowania potrzebuje klientów, kontrahentów, inwestorów. Kraków jest właśnie takim miejscem, do którego zjeżdżają się odpowiedni ludzie, którzy szukają firmy, z którą chcą zawrzeć umowę. Kraków sam w sobie jest miejscem zachęcającym do odwiedzenia, więc przyjeżdża tam wielu turystów, którzy są Twoimi potencjalnymi klientami. Rejestracja firmy w Krakowie spełnia główne wymagania, które pomogą Ci na drodze do sukcesu. Od Ciebie tylko zależy, czy chcesz podjąć walkę.

Warto jednak ułatwić sobie już na starcie i skorzystać z pomocy odpowiednich firm przy rejestracji przedsiębiorstwa. My oferujemy taką właśnie pomoc. Rejestracja spółki z o.o., spółki komandytowej lub spółki z o.o. komandytowej to nasza specjalność. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszej ofercie.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.