• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówRachunkowość w spółce

Rachunkowość w spółce stanowi w zasadzie jej fundament. Ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych należy do obowiązków wszystkich podmiotów gospodarczych prowadzących aktywną działalność na rynku.

Na wszystkich spółkach jawnych i cywilnych osób fizycznych, spółdzielniach socjalnych i osobach fizycznych, które w poprzednim roku osiągnęły przychody przekraczające 1 200 000 euro spoczywa obowiązek prowadzenia ksiąg rachunkowych. Pozostałe jednostki mogą prowadzić uproszczoną księgowość, która polega na ewidencjonowaniu w zasadzie tylko podstawowych danych finansowych umożliwiających określenie wysokości ich zobowiązań podatkowych. Pełna księgowość to natomiast skomplikowany i niezwykle rozbudowany system zapisu zdarzeń, służących kontroli oraz generowania informacji na temat sytuacji finansowej danej firmy. Rachunkowość w spółce musi być prowadzona zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości.

Nasza kancelaria w swojej ofercie posiada usługę prowadzenia ksiąg rachunkowych, jeżeli chcą Państwo z niej skorzystać zachęcam do kontaktowania się z nimi.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.