• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPrzygotowanie tekstu jednolitego spółki

Przygotowanie tekstu jednolitego spółki to zadanie którym zajmują się specjaliści naszej kancelarii. Po każdorazowej zmianie umowy spółki zarząd jest zobowiązany do złożenia w Krajowym Rejestrze Sądowym testu jednolitego umowy spółki. Niewypełnienie tego obowiązku wiąże się możliwością nałożenia przez Sąd kary finansowej lub nawet wykreśleniem spółki z rejestru.

Jakie informacje powinien zawierać tekst jednolity umowy spółki?
Na czym polega przygotowanie i złożenie tekstu jednolitego umowy spółki w KRS?

Tekst jednolity umowy spółki co to?

Dokument ten zawiera opis zmian jakie miały miejsce w umowie spółki na postawie uchwały zgromadzenia i stworzonego aktu notarialnego. Istotne jest, aby tekst jednolity umowy spółki został przygotowany w sposób zgodny z obowiązującym prawem. Tylko odpowiednia forma tekstu jednolitego umowy spółki pozwoli zgodnie z prawem wprowadzić zmiany w zapisach umowy spółki w KRS.

Przygotowanie tekstu jednolitego spółki oferta

Nasi specjaliści korzystając z umowy spółki i aktu notarialnego skrupulatnie tworzą tekst jednolity. Zajmują się oni także przygotowaniem wpisu aktualizacyjnego do KRS oraz wymaganych załączników. Po dopełnieniu formalności następuje złożenie wniosków do Sądu w formie elektronicznej.
Jeśli przygotowanie tekstu jednolitego spółki należy do pilnych obowiązków Państwa spółki, serdecznie zapraszamy do współpracy. Odpowiemy na wszystkie pytania w temacie aktualizacji danych spółki oraz udzielimy cennych wskazówek.

Sprawdź ofertę w zakresie aktualizacji KRS

Oferta w zakresie aktualizacji danych spółki w KRS
▸▸▸Oferta aktualizacji danych PDFDane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.