• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPrzygotowanie aktualizacji do KRS

Aktualizacja danych w Krajowym Rejestrze Sądowym jest procesem skomplikowanym, ale bardzo ważnym. KRS zawiera bowiem wszystkie niezbędne informacje na temat danej firmy i to on jest źródłem danych dla inwestorów, kontrahentów czy też Klientów. Z tego właśnie powodu istotne jest przygotowanie aktualizacji do KRS.

Nie można zabrać się za tą czynność pochopnie i bez wcześniejszej analizy. Zmieniło się coś od początku istnienia firmy? Skład zarządu? Adres? Wspólnicy? Wszystko to musisz zgłosić do KRS, by uniknąć kłopotów w przyszłości. Utrata klienta, niepodpisana umowa, nie odebranie ważnego listu... - to są skutki nie aktualnych danych w KRS. Pamiętaj, że nie jesteś z tym wszystkim sam! Nasi specjaliści pomogą Ci przejść przez cały proces i przygotowanie aktualizacji do KRS będzie dla Ciebie bardzo proste i przyjemne.

Nie odwlekaj tego na ostatnią chwilę! Nie czekaj, aż narazisz się na szkody. Skutki mogą być poważne. Skontaktuj się z naszą firmą i wybierz najbezpieczniejszą formę aktualizacji danych w KRS. Przejdź przez ten proces razem z nami. Zaufaj naszym ekspertom. Skorzystaj z naszej oferty. Zapraszam do kontaktu.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.