• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPrzeprowadzenie rejestracji spółki z oo w Krakowie

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to proces, który powinien być przeprowadzony właściwie, aby przedsiębiorca w odpowiedni sposób wszedł na rynek. W dzisiejszym świecie, gdy każda firma stawia tylko na siebie i ważne jest, aby pokonać konkurencje, istotną sprawą jest to, w jaki sposób zaistnieje w świecie ze swoją działalnością. Każde potyczki tylko zmniejszają szansę na sukces, a zwiększają ryzyko porażki.

Jak my staramy się pomóc przedsiębiorcom? Oferujemy im przeprowadzenie rejestracji spółki z oo w Krakowie. Jakie korzyści czerpie przedsiębiorca? Główną zaletą skorzystania z naszych usług jest bezpieczeństwo i pewność, że droga na rynek będzie właściwa i mniej skomplikowana. Przeprowadzimy cały proces od A do Z. Załatwimy wszelkie formalności. Przygotujemy niezbędne dokumenty. Postaramy się, aby udział Klienta w procesie rejestracji był jak najmniejszy. Powierz nam rejestrację Twojej firmy, a gwarantujemy Ci odpowiedni start do sukcesu.

Zadzwoń do nas lub wyślij zapytanie na stronie. Rozwiej wszelkie wątpliwości konsultując się z naszymi ekspertami. Podejmij współpracę i czerp satysfakcję z naszych usług. Powierz siebie i swoją firmę w nasze ręce.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.