• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówProwadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów

Książka przychodów i rozchodów to forma księgowości uproszczonej, w której ujmujemy wpływy do naszej firmy oraz wydatki w niej ponoszone. W jakim celu? Aby móc ustalić wielkość zobowiązania podatkowego wobec Urzędu Skarbowego, z jakiego każda jednostka gospodarcza jest zobowiązana się rozliczyć.

Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów to kwestia, w której nie masz doświadczenia, a nie chcesz też zatrudniać księgowej w swojej firmie, bo uważasz, że nie jest to potrzebne? Możesz skorzystać więc z oferty naszego biura rachunkowego, które znajduje się w Krakowie. Z chęcią zajmiemy się księgowością w Twojej firmie, gdyż to nasze stałe zadanie. Dodatkowo będziemy służyć poradami w zakresie optymalizacji podatkowej czy finansów przedsiębiorstwa. Profesjonalizm, doświadczenie, umiejętność współpracy, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wysoki poziom świadczenia usług to cechy, jakie nas wyróżniają.

Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów w Twojej jednostce gospodarczej będzie dla nas przyjemnością i będziemy wywiązywać się dobrze z powierzonego nam zadania. Jeśli więc jesteś zainteresowany, nie czekaj! Skontaktuj się z nami i wybierz fachową obsługę. Polecamy!ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.