• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówProwadzenie księgowości w spółce

Prowadzenie księgowości w spółce nie jest takie łatwe. Wymaga od nas ogromnego zaangażowania i poświęcenia dużej ilości czasu. Cały czas trzeba wypełniać wiele dokumentów. Dlatego posiadając własne przedsiębiorstwo warto poprosić kogoś o pomoc, szczególnie wtedy, kiedy jesteśmy zobowiązani do prowadzenia pełnej księgowości, czyli, kiedy firmę zarejestrowaliśmy w formie:

  • spółki handlowej (osobowej i kapitałowej)
  • spółki cywilnej

 
Pełna księgowość dotyczy także osób fizycznych, spółek cywilnych osób fizycznych, spółek jawnych osób fizycznych i spółek partnerskich, jeżeli ich przychody netto za poprzedni rok obrotowy wynosiły co najmniej 1 200 000 euro.
Ten rodzaj księgowości to najbardziej sformalizowana forma ewidencji księgowej.

Prostsza jest natomiast księgowość uproszczona. Przeznaczona jest ona dla pozostałych firm. Zazwyczaj są to małe interesy w formie jednoosobowej działalności gospodarczej. Ten rodzaj księgowości jest znacznie prostszy, ale nie oznacza to, że jest łatwy. Zazwyczaj przy nim także potrzebujemy księgowej lub biura rachunkowego.

Prowadzenie księgowości w spółce nie taka prosta sprawa. Większość przedsiębiorców sobie z nią nie radzi, albo po prostu nie ma na nią czasu. Jeśli i ty potrzebujesz pomocy to skontaktuj się z nami! Zajmujemy się wszystkim, co związane z księgowością w firmie. Wystarczy, że zadzwonisz.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


📝Formularz wyceny rejestracji spółkiWażna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.