• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówProwadzenie księgowości w dużej firmie

Prawo w naszym kraju dopuszcza kilka firm prowadzenia księgowości w spółce. Księgowość uproszczona zazwyczaj prowadzona jest w przedsiębiorstwach, które działają na małą skalę i nie generują dużych zysków. Prowadzenie księgowości w dużej firmie to już zupełnie inna kwestia.

Im większa skala działalności, większe obroty, większa liczba pracowników i kontrahentów tym więcej dokumentów się tworzy i tym trudniejsze jest nią zarządzanie. Jeżeli przedsiębiorstwo dobrze się rozwija to jeżeli nie obowiązkowe, to konieczne staje się prowadzenie księgowości w pełnej jej formie. Pozwala ona dokładnie analizować sytuację w jakiej znajduje się spółka, badać jej dobre strony i te, nad którymi trzeba popracować. Pozwala podejmować świadome decyzje oparte na badaniu sprawozdań z wcześniejszych lat i przewidywać drogę i tempo jej rozwoju.

Prowadzenie księgowości w dużej firmie powinno więc powierzać się biurom rachunkowym, których pracownicy przejmują obowiązki związane z rachunkowością i zapewniają prawidłowe ich wykonywanie.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki