• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówProwadzenie księgowości spółki z oo

Prowadzenie księgowości spółki z oo to usługa, na którą decyduje się coraz więcej osób prowadzących własną firmę. Dlaczego? To najlepsze rozwiązanie na bezpieczną oraz zgodną z prawem ewidencję księgowo-podatkową firmy.

Księgowość spółki z o.o. - na czym polega?

W spółce z ograniczoną odpowiedzialnością mamy obowiązek prowadzenia księgowości w formie pełnej. Ten system księgowości obliguje do szczegółowej oraz precyzyjnej ewidencji księgowej opartej na wielu przepisach prawa. W przypadku ksiąg rachunkowych należy ewidencjonować każdą złotówkę przepływającą przez firmę.

Sprawozdanie finansowe spółki z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zobowiązana jest również do przygotowania i złożenia sprawozdania finansowego będącego dokumentem przedstawiającym sytuację finansową jednostki oraz podejmowane przez nią działania w ciągu roku.

Prowadzenie księgowości spółki z oo przez naszą Kancelarię

Nasza Kancelaria oferuje kompleksową pomoc w zakresie prowadzenia księgowości spółki z o.o. - solidne wsparcie dla przedsiębiorców z całej Polski.
Możliwość nawiązania współpracy zdalnej.

Zalety księgowości prowadzonej przez Internet:

• stały dostęp do dokumentacji firmy
• możliwość kontrolowania prowadzonej księgowości
• możliwość wystawiania faktur w dowolnym miejscu

i wiele innych.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w zakresie prowadzenia księgowości, a także rejestracji spółki, aktualizacji KRS oraz e-biura.

▸▸▸ Przejdź do oferty PDF - prowadzenie księgowości spółki z o.o.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


📝Formularz wyceny rejestracji spółkiWażna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.