• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówProwadzenie ksiąg rachunkowych Kraków

Prowadzenie ksiąg rachunkowych Kraków skierowane jest dla przedsiębiorców, którzy chcą powierzyć księgowość swojej firmy podmiotom zewnętrznym, by móc w pełni skupić się na zarządzaniu własną działalnością.

Czym są księgi rachunkowe? Są one prowadzone na podstawie dowodów księgowych. Ujmują zapisy zdarzeń w porządku chronologicznym i systematycznym. Bardzo ważne, aby nie zawierały błędów, gdyż to może przysporzyć wielu kłopotów przedsiębiorcy. Z tego właśnie powodu coraz więcej właścicieli firm decyduje się na prowadzenie ksiąg rachunkowych Kraków, gdy jest to dla nich tak jakby ochroną przed problemami księgowymi.

Jeżeli także należysz do grona przedsiębiorców, dla których sukces firmy jest najważniejszy i nie chcesz męczyć się z napotykanymi przeszkodami od strony księgowej, to skontaktuj się z nami. Prowadzenie ksiąg rachunkowych Kraków przez naszych specjalistów z pewnością zlikwiduje wszelkie bariery niepozwalające na wygraną. Zyskaj na doświadczeniu naszych ekspertów. Poznaj naszą ofertę i podejmij współpracę!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki