• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaProwadzenie ksiąg handlowych Kraków

Księgi handlowe wielu przedsiębiorcom kojarzą się jedynie z dużymi kosztami, skomplikowanym systemem, wymogiem znajomości wielu przepisów. Czy to prawda? W dużej mierze tak. Wszystko jednak co ma swoje wady musi mieć też zalety, a pełna księgowość ma ich mnóstwo. Jakie mogę wymienić? Możliwość obserwacji oraz analizy przychodów i kosztów dzięki ewidencji wszystkich zdarzeń gospodarczych zachodzących w firmie, kontrola stanu majątkowego podmiotu, możliwość szybkiego zauważenia skutków podjętych decyzji bądź potrzeby wprowadzenia zmian w przedsiębiorstwie. Trzeba też wspomnieć, że na pewnym etapie prowadzenia działalności gospodarczej stosowanie księgowości pełnej jest niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania firmy.

Jesteś zobligowany do prowadzenia rachunkowości i szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci korzystać z profesjonalnych usług w rozsądnej cenie? Trafiłeś idealnie! Nasze biuro rachunkowe oferuje Ci swoją pomoc. Zajmujemy się wszelkimi czynnościami z dziedziny księgowości, a jedną z nich jest prowadzenie ksiąg handlowych Kraków. Posiadamy szerokie grono Klientów, którzy są zadowoleni ze współpracy z nami. Dbamy o ich wygodę i staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Również Ty możesz znaleźć się w ich gronie. Zadowolenie gwarantowane!

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty „prowadzenie ksiąg handlowych Kraków”.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.