• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówProsta spółka akcyjna założenie Warszawa

Nowy rodzaj spółki jest chyba przez wielu wyczekiwanym przedsięwzięciem. Prosta Spółka Akcyjna w życie ma wejść w 2021 r. jako odpowiedź na potrzeby start-upów mających w planach wprowadzanie na rynek nowych technologii, innowacyjnych produktów oraz usług. Podobnie jak w przypadku innych spółek, prosta spółka akcyjna założenie Warszawa ma możliwość rejestracji w wariancie tradycyjnym oraz przez internet.

Prosta spółka akcyjna założenie Warszawa, a dokładnie cały proces rejestracji można porównać do rejestracji spółki z o.o. i jak sama nazwa wskazuje rejestracja jest prosta. Prosta rejestracja dotyczy zakładania spółki przez internet. Potrzebne jest do założenia p.s.a. zaledwie 1 zł oraz 24h czasu. Proces rejestracji to wypełnienie elektronicznego wniosku rejestracyjnego według wzorca zamieszczonego w systemie, podpisanie go odpowiednim podpisem elektronicznym oraz pokrycie wkładów na kapitał akcyjny w formie pieniężnej.

Jeżeli zdecydują się Państwo na tradycyjne zakładanie prostej spółki akcyjnej należy umówić się na wizytę u notariusza, który sporządzi umowę oraz dokumentację potrzebną do założenia spółki.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00