• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaProsta spółka akcyjna księgowość

„Prosta spółka akcyjna księgowość: - to zagadnienie z pewnością interesuje wielu przyszłych przedsiębiorców, którzy planują w najbliższym czasie otworzyć nowy typ spółki kapitałowej. Uproszczone procedury rejestracji, funkcjonowania podmiotu, a nawet likwidacji przyciągają ogromną uwagę osób planujących otworzyć biznes w Polsce.

Już 1 lipca br. wejdzie w życie zmiana kodeksu spółek handlowych wprowadzająca nowy rodzaj spółki – prostą spółkę akcyjną. Ten rodzaj spółki zobowiązano do prowadzenia pełnej ewidencji księgowej, co często wiążę się z koniecznością nawiązania współpracy z działem specjalistów. Warto zaznaczyć, że to rozwiązanie jest bardzo wygodne dla wielu przedsiębiorców, którzy nie muszą przejmować się sprawami księgowymi i podatkowymi firmy. Swój czas mogą poświęcić na rozwój oraz wyróżnienie podmiotu na rynku.

Nasza Kancelaria od wielu lat prowadzi pełną księgowość spółek. Swoje doświadczenie oraz bogatą wiedzę przekładamy na współpracę pomagając przedsiębiorcom optymalizować koszty oraz podejmować korzystne decyzje dla firmy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.