• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówProces założenia spółki z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to forma działalności, która pozwala na zabezpieczenie majątku wspólników oraz zwiększenie wiarygodności firmy dzięki posiadaniu osobowości prawnej. Forma ta ma jeszcze szereg innych zalet. Np. łatwo w niej pozyskać kapitał- włączając nowego członka, a także mamy do czynienia z niskim kapitałem zakładowym, bo jedynie 5 tysięcy zł, a nie jak w przypadku spółki akcyjnej- 100 tysięcy. Jeśli też nie mamy odpowiedniej osoby, która mogłaby być naszym wspólnikiem, spółkę tą możemy założyć samodzielnie.

Jeśli natomiast chodzi o wady, to trzeba wspomnieć o tym, że proces założenia spółki z o.o. jest dosyć czasochłonny i skomplikowany i wymaga dopełnienia wielu formalności. Nie dość, że umowę trzeba sporządzić w formie aktu notarialnego, to jeszcze obowiązuje rejestracja w KRS.

Jeśli więc chciałbyś wyeliminować tą wadę, możesz zgłosić się o pomoc do naszej Kancelarii. Proces założenia spółki z o.o. przeprowadzimy szybko i bez komplikacji, a Ty nie będziesz się musiał niczym przejmować. Zarejestrujemy Twoje przedsiębiorstwo w ciągu tygodnia, najwyżej dwóch.

Zainteresowanych prosimy o kontakt!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00