• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówProces założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Proces założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest czasochłonny. Wymaga to od nas nie tylko sporządzenia umowy w formie aktu notarialnego, ale także rejestracji w KRS, co mówi samo za siebie. Jeżeli spieszy Ci się z rozpoczęciem działalności gospodarczej, to dobrym rozwiązaniem będzie kupno jednej z gotowych spółek oferowanych przez naszą firmę.

Spółka z o.o. posiada jednak wiele zalet, o których koniecznie należałoby wspomnieć. Pozwala ona bowiem na zabezpieczenie majątku, oraz gwarantuje większą wiarygodność, ponieważ dzięki rejestracji w KRS spółka zyskuje osobowość prawną. Problem z długim czasem rejestracji możemy rozwiązać zatrudniając biuro takie jak nasze, które zoptymalizuje czas poświęcony na proces założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością do minimum.

Inną zaletą spółki z o.o.jest łatwość pozyskania kapitału np. przez włączenie nowego członka. Należy również zaznaczyć, że spółka ta posiada niski kapitał zakładowy - jedyne 5 000 zł, a nie jak w przypadku spółki akcyjnej- 100 tysięcy.
Zachęcamy to skorzystania z oferty naszego biura, a proces założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością stanie się błahostką.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.