• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówProces rejestracji spółki

proces rejestracji spółki

Proces rejestracji spółki zwykle kojarzy się nam z czymś skomplikowanym, trudnym. Jednak jest to informacja płynąca z okresu, gdy trzeba było wszystko załatwiać samemu. Zapewniam Cię, że nasza Kancelaria dołoży wszelkich starań, aby rejestracja Twojej spółki przebiegała bezproblemowo.

Proces rejestracji spółki zawarty jest w naszej ofercie, którą staramy się dopasować indywidualnie do każdego klienta. Jeżeli skorzystasz z pomocy naszej Kancelarii, to otrzymasz gwarancję profesjonalnie założonej działalności. O czasochłonnym bieganiu po urzędach, stresującym staniu w kolejkach, nudną biurokracją możesz zapomnieć. Z doświadczenia wiemy, że proces rejestracji spółki przysparza kłopotów wielu przedsiębiorcom, dlatego chcemy ułatwić im start we własną działalność. Chcesz przyjemniej zacząć przygodę z własną firmą? Skorzystaj z naszej pomocy!

Nasza Kancelaria oferuje Ci rejestrację spółki komandytowej, spółki z oo oraz spółki zoo komandytowej. Myślę, że któraś z tych spółek na pewno spełniać będzie Twoje oczekiwania. Zapraszam więc od kontaktu z naszymi ekspertami.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.