• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPrestiżowe wirtualne biura w Krakowie

Odkąd powstała możliwość zakładania spółki przez Internet, a coraz większa ilość doradców w swoich ofertach przewiduje pomoc przy rejestracji własnej działalności, każdy może stać się właścicielem firmy. Każdego dnia niezliczona ilość przedsiębiorców decyduje się na takie posunięcie, co w efekcie wiąże się z koniecznością prowadzenia pełnej dokumentacji oraz zatrudnienia dodatkowych pracowników, którzy się tym zajmą.

Prestiżowe wirtualne biura w Krakowie stale otrzymują oferty współpracy, ponieważ ich usługi w obecnych czasach są bardzo cenione. Wiele korzyści wynika z takiego rozwiązania kwestii księgowości w firmie. Nie trzeba zatrudniać dodatkowych pracowników, ponieważ e-biuro zapewnia wykwalifikowany personel, który obsługuje rozmowy oraz przejmuje i wysyła nam pocztę. Problem wynajmowania powierzchni biurowej również przestaje być kłopotliwy, nie musimy tego robić, możemy jednak zapewnić sobie miejsce do tak zwanego coworkingu. Znalezienie sali konferencyjnej również nigdy więcej nie sprawi nam problemów, ponieważ większość z e-biur posiada w swoich ofertach taką usługę. Jest sprawą oczywistą, że nasza dokumentacja będzie prowadzona przez fachowców, w sposób należyty, a my będziemy mieli do niej bezpośredni dostęp. Nasza działalność może przy okazji podnieść swoją rangę, dzięki adresowi w centrum miasta. Jak widać argumentów przemawiających za tą opcją jest bardzo dużo, jednak chyba najbardziej zachęcająca jest cena.

Prestiżowe wirtualne biura w Krakowie zapewniają swoim klientom usługi na najwyższym poziomie w bardzo atrakcyjnych cenach stąd ich popularność.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


📝Formularz wyceny rejestracji spółkiWażna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.