• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPrawnicy w Krakowie

Prawnicy w Krakowie nie mogą narzekać na niewielką ilość zleceń. W stolicy Małopolski funkcjonuje ogromna ilość przedsiębiorstw, potrzebujących pomocy prawnej.

Jurystyczny język w jakim zostały spisane przepisy polskiego prawa, a do tego ich częste nowelizacje sprawiają, że przedsiębiorcy nieustannie, lecz nieświadomie przekraczają swoje uprawnienia, łamiąc obowiązujące na rynku zasady.Niestety za takie przewinienia muszą ponieść odpowiedzialność, która najczęściej przebiera formę kary pieniężnej. Grzywna ta w większości przypadków jest bardzo wysoka i znacząco osłabia sytuację finansową przedsiębiorstwa. Aby uniknąć tych nieprzyjemności warto skorzystać z usług specjalistów, tj.prawników, adwokatów oraz radców prawnych, którzy nakierują przedsiębiorstwo na właściwy tor działania.

Usługi prawników nie ograniczają się jednak wyłącznie do świadczenia porad oraz reprezentowania firmy przed instytucjami sądowniczymi. Zajmują się oni również sporządzaniem kontraktów i umów, negocjacjami, arbitrażem, mediacjami itd.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00