• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPowołanie nowej spółki

Powołanie nowej spółki z o.o. często wiążę się z wieloma zadaniami, którymi należy się zająć, aby firma mogła zacząć prosperować. Z racji tego, że nie każda osoba posiada wystarczającą wiedzę, aby samodzielnie przeprowadzić proces rejestracji spółki, istnieje możliwość zlecenia tego zadania firmie, która zajmie się tym w profesjonalny sposób.

Dlaczego powołanie nowej spółki przy pomocy firmy z zewnątrz jest korzystne? Przede wszystkim jest to spora oszczędność czasu, gdyż taka firma dokładnie wie co ma zrobić i gdzie się udać, co pozwala przyspieszyć cały proces. Prócz tego zatrudnienie firmy daje możliwość, aby ustrzec się wszelkich, nawet najdrobniejszych błędów.

Nasza firma gwarantuje Ci szybkość i profesjonalizm, dzięki czemu będziesz mógł w łatwy i szybki sposób rozpocząć prowadzenie swojej działalności gospodarczej, co z kolei wiąże się z poprawą sytuacji na polskim rynku przedsiębiorców. Wszystkim nam zależy na tym, aby w Polsce wzrastała ilość firm dobrze prosperujących, dlatego warto wiedzieć, że powołanie nowej spółki w prawidłowy sposób jest najlepszym startem w świecie przedsiębiorców.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.