• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPośrednictwo w zakupie spółki

Jednym z najprostszych i najszybszych sposobów na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej jest zakup gotowej, czystej firmy. Pozwala on rozpocząć pracę nad budową swojego przedsiębiorstwa już w ciągu 1-2 dni od momentu podpisania umowy transakcji, pomijając proces rejestracji.

Pomocne okazują się biura oferujące pośrednictwo w zakupie spółki, których w ostatnim czasie ze względu na ogromne zainteresowanie podobnymi usługami, powstaje coraz więcej.
Zatrudniani w nich eksperci na podstawie krótkiej rozmowy z klientem są w stanie, w sposób dokładny, określić jego oczekiwania by następnie na ich podstawie móc przedstawić mu oferty dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. Przeprowadzają oni cały proces zakupu w imieniu klienta pozostawiając na nim, w zasadzie tylko obowiązek podpisania umowy. Zajmują się również aktualizowaniem danych w Krajowym Rejestrze Sądowym co dla przedsiębiorcy stanowi zazwyczaj nie lada wyzwanie.

Jeżeli poszukują Państwo firmy, która w ofercie posiada pośrednictwo w zakupie spółki zapraszam do kontaktowania się z nami.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.