• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPośrednictwo w sprzedaży spółki z historią

Prowadzisz działalność gospodarczą, ale ostatnio stwierdziłeś, że chcesz zmienić coś w swoim życiu? Nie chcesz, aby Twoja firma dłużej przysparzała Ci kłopotów i coraz częściej myślisz o likwidacji? Nie podejmuj pochopnych decyzji. Nie pozbawiaj się szans na osiągnięcie zysku nawet wtedy, gdy nie chcesz już prowadzić firmy. Jak? Poprzez pośrednictwo w sprzedaży spółki z historią.

Dlaczego pośrednictwo w sprzedaży spółki z historią mogłoby pomóc Ci zyskać na tym, że nie będziesz już prowadził działalności? Likwidacja to proces długotrwały związany z masą formalności. Sprzedaż spółki to transakcja, w której nie dość, że pozbędziesz się kłopotu, to jeszcze otrzymasz za to pieniądze. Obawiasz się, że sobie nie poradzisz? Doskonale Cię rozumiemy i dopasowujemy swoją ofertę do Ciebie. Oferujemy Ci pośrednictwo w sprzedaży spółki z historią. Na czym to polega? Znajdziemy odpowiedniego kupca dla Twojej spółki, przygotujemy umowę sprzedaży, umówimy spotkania z notariuszem – jednym słowem zajmiemy się wszystkim. W bezpieczny sposób otworzą się przed Tobą nowe możliwości.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, rozwiejemy wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu. Podejmij z nami współpracę i czerp ogrom korzyści!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00