• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPośrednictwo w sprzedaży spółek

Sprzedaż spółki dla samodzielnego przedsiębiorcy nie jest łatwym zadaniem. Osoby decydujące się na zakup podmiotu gospodarczego zazwyczaj podejmują współpracę z firmą oferującą sprzedaż spółek, ze względu na kompleksową obsługę oraz bezpieczeństwo. Osoby fizyczne nie budzą zaufania, z kolei firmę łatwo można sprawdzić, zweryfikować wiarygodność czy poznać opinię innych klientów.

Chcąc sprzedać podmiot gospodarczy można zwrócić się po pomoc do firmy oferującej pośrednictwo, jest to korzystne rozwiązanie, które z pewnością przyspieszy dokonanie transakcji kupna-sprzedaży, wiąże się ono jednak z dodatkowymi kosztami – często nie małymi. Jest to bez wątpienia skuteczny sposób, niestety należy liczyć się z opłatą za wykonaną usługę oraz z prowizją od sprzedaży.

Na początek warto spróbować mniej kosztownych rozwiązań, takich jak na przykład zamieszczenie ogłoszenia na stronie firmy pomagającej przedsiębiorcom rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej. Jest to usługa oferowana również przez naszą firmę - na naszej stronie także mogą Państwo zamieścić swoją ofertę.

Gwarantujemy, że skorzystanie z opcji reklamy na naszej stronie zapewni wzrost zainteresowania Państwa ofertą i pomoże Państwu błyskawicznie sprzedać spółkę.

Koszt zamieszczenia reklamy na indywidualnej podstronie, na dowolną ilość znaków, z linkiem w zakładce „sprzedam spółkę” wynosi 50 złotych/rok!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.