• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPośrednictwo w sprzedaży 100% udziałów spółki

Rynek sprzedaży spółek jest bardzo obszerny. Pojedynczy przedsiębiorcy i firmy zajmujące się udzielaniem im wsparcia każdego dnia dodają mnóstwo ogłoszeń na portale i serwisy, poprzez które poszukują nabywców dla prowadzonych przez nich przedsiębiorstw.

Pośrednictwo w sprzedaży 100% udziałów spółki pozwala szybko znaleźć kupca dla firmy. Znawcy, którzy posiadają doświadczenie w tej kwestii doskonale wiedzą w jaki sposób oferować podmioty, które chcą sprzedać aby uzyskać jak najbardziej satysfakcjonujące warunki transakcji. Zajmują się oni nie tylko poszukiwaniem klientów, ale także sporządzaniem całej dokumentacji i przeprowadzaniem procesu. Zapewniają swoim klientom bezpieczeństwo i gwarantują zadowolenie.

Z ich pomocy korzysta większość przedsiębiorców, ponieważ wiedzą jak trudno jest samemu znaleźć osobę, która kupi od nich spółkę.

pośrednictwo w sprzedaży 100% udziałów spółki to jedna z usług proponowanych przez naszą firmę. Jeżeli są Państwo zainteresowani możliwością skorzystania z niej, serdecznie zapraszam do kontaktu.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.