• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPorady prawne przy zakupie spółki

W świecie biznesu samodzielność jest aspektem kluczowym, umiejętność radzenia sobie w nowych sytuacjach i poszukiwanie niekonwencjonalnych rozwiązań to dla każdego przedsiębiorcy codzienność. Są jednak sytuacje, w których powinien on, bez najmniejszego zastanowienia zaczerpnąć rad ekspertów. Porady prawne przy zakupie spółki to jedne z tych usług, z których każdy przedsiębiorca powinien korzystać.

Zakup gotowej spółki, to decyzja, która wymaga przemyślenia i odpowiedniego przygotowania. Aby transakcja przyniosła satysfakcję i korzyści przedsiębiorca musi przejrzeć wiele ofert, porównać ceny czy poszukać informacji na temat firmy, która owe działalności gospodarcze sprzedaje. Jest to czasochłonne, a niedoświadczeni businessmani nie wiedzą na co uważać i na co zwrócić szczególną uwagę. Nie zdają sobie sprawy jak często zdarza się, że kupując „czystą spółkę” w rzeczywistości nabywa się firmę, która posiada ukryte zadłużenia czy zobowiązania. Porady prawne przy zakupie spółki, a w zasadzie doradcy świadczący tę usługę pozwalają zapobiec takim sytuacjom, zapewniając swoim klientom pełne bezpieczeństwo.

Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na ten temat i skorzystać z usług naszej Kancelarii zapraszam do współpracy.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.