• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPorady prawne przy zakupie spółki

W świecie biznesu samodzielność jest aspektem kluczowym, umiejętność radzenia sobie w nowych sytuacjach i poszukiwanie niekonwencjonalnych rozwiązań to dla każdego przedsiębiorcy codzienność. Są jednak sytuacje, w których powinien on, bez najmniejszego zastanowienia zaczerpnąć rad ekspertów. Porady prawne przy zakupie spółki to jedne z tych usług, z których każdy przedsiębiorca powinien korzystać.

Zakup gotowej spółki, to decyzja, która wymaga przemyślenia i odpowiedniego przygotowania. Aby transakcja przyniosła satysfakcję i korzyści przedsiębiorca musi przejrzeć wiele ofert, porównać ceny czy poszukać informacji na temat firmy, która owe działalności gospodarcze sprzedaje. Jest to czasochłonne, a niedoświadczeni businessmani nie wiedzą na co uważać i na co zwrócić szczególną uwagę. Nie zdają sobie sprawy jak często zdarza się, że kupując „czystą spółkę” w rzeczywistości nabywa się firmę, która posiada ukryte zadłużenia czy zobowiązania. Porady prawne przy zakupie spółki, a w zasadzie doradcy świadczący tę usługę pozwalają zapobiec takim sytuacjom, zapewniając swoim klientom pełne bezpieczeństwo.

Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na ten temat i skorzystać z usług naszej Kancelarii zapraszam do współpracy.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.